Partneři webu:

Sport- Kamzík
AktivníSport.cz BB sport- Pavouk
Lezecká Revue.cz


Tento server vznikl a funguje díky podpoře firmy Sport Kamzík a je oficiálním serverem Budějovických lezců a horolezců

Správa stránek:
Server BudLez.cz je zde pro všechny lezce nejen z okruhu Českých Budějovic, nicméně se soustředí především na dění okolo lezení Budějovických lezců a horolezců. Informace jsou rozdělené do několika částí:
  • Hlavní galerie BudLez.cz je vyhrazena pro články o lezení a veškerém dění, které se okolo tohoto životního stylu točí. Naleznete zde také upoutávky na akce nebo zajímovasti z našeho oboru
  • Spolujízda je určena pro všechny, kteří někam jedou a nemohou naplnit auto nebo pro ty kteří by chtěli jet lézt a nemají jak nebo s kým.
  • Galerie vzkazů slouží ke všem možným připomenutím - ať už jdete na pivo, sháníte ženskou(chlapa), nebo potřebujete jen říci že se Vám tento server líbí.
Vkládání FOTEK nebo článků je možné jen přes e-mail na někoho ze správců. ČláneK zasílejte ideálně ve Wordu a očíslované fotky pošlete jako přílohu mimo - nevkládejte fotky do dokumentu.

!!! Správce si vyhrazuje právo smazat nebo odstranit jakýkoliv obsah serveru, který by neodpovídal zaměření, nebo obsahoval urážlivý materiál nebo informace. !!!

Náhodné foto:
Nejnovější
komentáře:

Spolujízda:

Vzkazy:

: bb @ budlez.cz :

: INFO :

Copyright © 2004 BB